سایت اطلاع رسانی ایرانیان ساکن مونترال

بهترین بستنی مونترال از نگاه سایت MTL – بستنی ویرونت

بستنی محبوب کبکی ها در شرق مونترال

3,120

 

صرافی مونترالیک بستنی خوشمزه و متفاوت که برای ایرانی های مونترال خیلی شناخته شده نیست. بهترین بستنی مونترال از نظر سایت MTL و شخص من. ? دو تا از معتبرترین منابع شهر مونترال. ?

بعد از صرف شام در رستوران La Citronnelle به توصیه دوستم به بستنی فروشی ای که در فاصله 200 متری رستوران سیترون بود. انواع بستنی در طعم های مختلف و چهار سایز مینی، کوچک، متوسط و بزرگ.

بعد از اینکه فروشنده بستنی رو توی نان قیفی بستنی می ریزه، تازه به قسمت خوشمزه اش می رسیم. در کانتر این مغازه، میز کاری تعبیه شده که در اون ظرفهای شکلات با طعم های مختلف وجود دارند. از شکلات تلخ گرفته تا شیری، فندقی، کاراملی و کاپوچینو و چندین طعم دیگه.

نکته مهم در مورد این بستنی فروشی اینه که سایت معتبر MTL در مطلبی این بستنی رو به عنوان بهترین بستنی مونترال انتخاب کرده. بی شک انتخاب برترین بستنی مونترال بی دلیل نمی تونه باشه.

 

 

قیمت بستنی مینی 2.4 دلار، کوچک 3.75، متوسط 4.75 و بزرگ 5.75 اه.

در جلوی درب ورودی تعدادی گچ رنگی قرار داده شده برای نقاشی بچه ها روی زمین. بچه ها این کار براشون خیلی جذابه. اگر به همراه خانواده و بچه به این بستنی فروشی رفتید نقاشی فراموش نشه. ?

با توجه به اینکه بستنی Virevent در قسمت شمال شرقی جزیره مونترال قرار داره، گذر کمتر ایرانی ای به اون می افته. با این حال توصیه می کنم که امتحانش کنین. مطمئنم دوست خواهید داشت.

لطفا صفحه مونترال باما را در فیسبوک و اینستاگرام و تلگرام لایک کنید و از اطلاعات مفید زندگی در مونترال بهره مند شوید. مونترال باما سایت جامع اطلاع رسانی ایرانیان مونترال است.

برای دیدن فروشگاههای مشابه به این صفحه مراجعه کنید.

 

سایت بستنی virevent

آدرس بستنی virevent

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!