سایت اطلاع رسانی ایرانیان ساکن مونترال

فروشگاه زنجیزه ای مکسی – Maxi & cie

2,294

صرافی مونترال

فروشگاه مکسی همانند دیگر فروشگاههای زنجیره ای فعال در کانادا یک فروشگاه بسیار بزرگ است که هر شعبه آن شامل بخش های مختلف میوه و سبزیجات، گوشت و مرغ، لبنیات، لوازم آشپرخانه، پوشاک، لوازم آرایش، داروخانه و خلاصه هر چیزی که به آن نیاز دارید است.

با توجه به تجربه شخصی ام، قسمت میوه و سبزیجات مکسی با توجه به کیفیت محصولات از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. بخش ظروف و وسایل آشپزخانه کار راه انداز و خوب است اما برای خرید این وسایل می توانید به فروشگاههای بهتری همچون کندین تایر نیز مراجعه کنید. با این وجود از تخفیف های بخش وسایل آشپزخانه مکسی غافل نشوید.

بخش پوشاک مکسی یکی از بخش های مورد علاقه من است. پوشاک فروشگاه مکسی با برند جو فرش Joe Fresh ارائه می شوند و گزینه بسیار مناسبی برای لباسهای دم دستی هستند. شاید این لباسها در گروه لباسهای خیلی شیک و با کیفیت قرار نگیرند اما برای مصرف کاری و روزمره و مصارف خانگی مناسب هستند و با کیفیت خوب و قیمت مناسبی نیز فروخته میشوند. Joe Fresh در اواخر فصل گرما و سرما تخفیف های بسیار خوبی روی لباس هایش لحاظ می کند و در این مقاطع زمانی این لباس ها یکی از بهترین گزینه های سوغاتی هستند.

قسمت اسباب بازی های کودکان در این فروشگاه یکی از کاملترین ها در قیاس با دیگر فروشگاههای زنجیره ای است. بنابر تجربه شخصی خودم والمارت و مکسی و تویز راس بهترین فروشگاههایی هستند که می توان تنوع زیادی از اسباب بازی را در آنها یافت. البته تویزراس از دو فروشگاه دیگر کمی متنوع تر وگران تر است.

بدون شک مکسی تنها شامل بخش های فوق نمی شود اما ارائه توضیحات برای تمام بخش ها مثل داروخانه، لوازم اتاق خواب، لوازم آرایش و … که هر کدام در قسمت های بسیار بزرگ قرار دارند، تکرار مکررات خواهد بود.

 

 

مکسی همانند بسیاری از فروشگاههای زنجیره ای دارای پوینت کارت (کارت عضویت همراه با امتیازگیری) است اما پوینت کارت این فروشگاه کمی متفاوت با بقیه پوینت کارتهای کانادا است. شما بعد از هر خرید باید در طول هفته با اکانت خود در اپلیکیشن یا سایت مکسی لاگین کنید تا امتیازات خود را بروز نموده و آنها را از دست ندهید.

در اپلیکیشن این فروشگاه که به نام PC Plus در گوگل پلی و اپ استور قابل دانلود است، می توانید فلایرها یا همان لیست های تخفیف هفتگی یا ماهیانه مکسی را بیابید و اقلام مورد نیاز خود را آنلاین انتخاب کنید.

نکته جالب اینکه فروشگاه مکسی و پروویگو PRovigo هر دو متعلق به شرکت  Loblaws هستند و حتی پوینت کارت مشترک دارند. یعنی امتیاز تمام خریدهای شما در مکسی و پروویگو یکجا محاسبه می شوند.

این دو برند در جزیره مونترال 27 شعبه دارند و از این حیث در بین فروشگاههای زنجیره ای یکی از بهترین شبکه های فروش را در تمام شهر دارند.

نکته آخر اینکه در فروشگاه Maxi & cie محصولات زیادی با نام No Name و با بسته بندی زرد رنگ وجود دارند. این محصولات که توسط کمپانی مادر مکسی تولید می شوند، نسبت به محصولات مشابه با برندهای شناخته شده قیمت بسیار مناسب تری دارند و خیلی از این محصولات کیفیت خوبی نیز دارند.

شعبه های فروشگاه مکسی هر روز از ساعت 8 صبح تا 9 شب باز هستند.

لیست فروشگاههای Maxi و Provigo در مونترال به همراه آدرس 

سایت فروشگاه Maxi 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!